Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

2000 let Kristovy moci (I. díl: Doba církevních otců)

2000 let Kristovy moci (I. díl: Doba církevních otců)
Vydavatel: Poutníkova četba
Autor: Nick R. Needham
EAN: 9788087606551
ISBN: 978-80-87606-55-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 650 Kč 620 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

2000 let Kristovy moci, Nick R. Needham, je populárně, jasně a přehledně zpracovaná historie církve, kterou psal autor pro své studenty. Cílem byla srozumitelnost jazyková i obsahová, spolehlivost informací a čtivé pojetí a také autorovo hluboké přesvědčení, že dnešní křesťané mohou mít nesmírný užitek z poznání, co vše dělal Bůh v průběhu historie.

První díl ze čtyř plánovaných, Doba církevních otců, zahrnuje období o vzniku církve (kniha Skutků v Bibli) až do počátku středověku. Zabývá obdobím církevních otců a obsahuje příběhy mučedníků, jako byli Blandina a Polykarp, teologů, jako byli Atanáš a Augustin z Hippo, a kazatelů, jako byl Jan Zlatoústý.

Každá kapitola je zakončena výběrem z dobových křesťanských spisů autorů, o nichž se v kapitole hovoří. To znamená, že se nejen dozvíme, čemu určití lidé věřili, ale můžeme si přečíst i některé úryvky z jejich díla – a ty jsou často nesmírně poučné. Martin K. Bussey

Mocné činy Ježíše Krista neskončily s událostmi zaznamenanými v knize Skutků. V každém dalším století pokračuje všemohoucí Bůh ve svém díle, které dnes lidé mohou poznávat, když se podívají, jak křesťané předchozích generací čelili přicházejícím výzvám.

416 stran

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace