Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Pokud máme objednané zboží na skladě, vyřizujeme objednávky co nejdříve (obvykle do 2 - 3 pracovních dnů). V případě, že zboží není skladem, ale je dostupné u dodavatele, budeme vás o dodací lhůtě informovat.

Doprava

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.

Česká pošta:

   Základní cena při platbě předem je 89 Kč, při větším objemu 99 Kč - cena se zobrazí před dokončením objednávky.

   DOPRAVU ZDARMA nabízíme při nákupu nad 1000 Kč a platbě předem - cena se zobrazí před dokončením objednávky. (aktualizováno 1.4.2019).

   Základní cena při platbě dobírkou je 145 Kč - cena se zobrazí před dokončením objednávky (aktualizováno 24.7.2023)

Zásilky na Slovensko zasíláme výhradně Zásilkovnou.

K dodávce na Slovensko účtujeme základní cenu 130 Kč, při objednávkách ve vyšší hodnotách 150 Kč nebo 180 Kč podle ceny objednávky - cena dopravy se zobrazí před dokončením objednávky.

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je po domluvě možný v Praze 3, Řehořova 14, kancelář fy GALOP nebo v Dolních Břežanech, Za Sídlištěm 448.

Záruční podmínky

Pokud by Vám přišlo zboží poškozené, můžete jej na vlastní náklady (bez známek opotřebení běžným používáním) poslat zpět na adresu provozovatele a my Vám vrátíme peníze nebo zboží vyměníme za nové.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ceny

Provozovatel není plátce DPH. Faktura bude vystavena a přiložena k objednávce nebo zaslána elektronicky.

 

Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace