Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

Úžasný Bůh

Úžasný Bůh
Úžasný Bůh
Autor: Louie Giglio
EAN: 9788090673045
ISBN: 978-80-906730-4-5
Dostupnost: není skladem
Cena: 330 Kč 325 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

100 krátkých, ale informacemi nabišených povídání o Bohu a o vědě, ale také o vesmíru, přírodě, lidech a o Božím stvoření vůbec. To vše vždy elegantně propojeno s duchovní pravdou, myšlenkou, biblickým veršem a krátkou modlitbou.

Vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale i pro jejich rodiče. Každý si něco najde. Kniha je vhodná k večernímu či rannímu přemýšeni o tom, co všechno pro nás Pán Bůh stvořil, co všechno v jěho stvoření můžeme vidět, jak úžasný je, jak veliký a nedosažitelný, který ale to vše stvořil pro nás, obyčejné lidi, které přes jejich obyčejnost a malost velmi miluje.

Využitelné i jako inspirace pro nedělní besídky a školy, na tábory a možná i jako dárek pro nevěřící kamarády.

Veselé, barevné ilustrace, pevná vazba, 205 stran

Hodnocení: šest hvězdiček z pěti

Proč je nebe modré? Umí sloni skákat? Jsou plameňáci růžoví už od vylíhnutí? Jak se tvoří vodní víry? Co způsobuje, že se roční období střídají? Zdají se sny i zvířatům? Jak se jmenuje nejstarší strom na světě? Proč škytáme?
Boží slovo říká, že i když Boha nemůžeme vidět na vlastní oči, můžeme se dozvědět, jaký Bůh je, když budeme zkoumat to, co stvořil, a žasnout nad tím. Celé stvoření od dalekých hvězd, které můžete pozorovat jenom tím nejlepším dalekohledem, až po nejmenší buňky na malíčku na vaší noze, ukazuje, že Bůh je opravdu úžasný.
 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace