Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

Tajemství Vánoc

Tajemství Vánoc
Vydavatel: Biblion
Autor: Timothy Keller
EAN: 9788087282786
ISBN: 978-80-87282-78-6
Dostupnost: Na skladě
Cena: 299 Kč 289 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Překvapivé čtení nejznámějšího příběhu dějin
 
Tajemství Vánoc – existuje vůbec ještě? Příběh o Ježíšově narození zná přeci každý zpaměti. Timothy Keller nabízí nové čtení dobře známého vyprávění. To, o čem jsme už tolikrát slyšeli, staví do nového světla a to, co bylo zapomenuté, znovu objevuje. Nabízí se nám možnost znovu zaslechnout dobrou zprávu: Bůh proměňuje svět svou blízkostí, která nikoho nenechává stranou.
 
 
Timothy Keller (*1957) je americký teolog, pastor a křesťanský apologeta, široce respektovaný v křesťanských církvích a denominací po celém světě. Je autorem řady knih, z nichž některé se staly nejen v USA opravdovým bestsellerem. V roce 1989 založil v New Yorku církev Redeemer Presbyterian Church, kterou dnes navštěvuje před 5 000 lidí. Misie a křesťanský život v městském prostředí je pro Kellera tématem, na které klade velký důraz. Je také vedoucím a zakladatelem hnutí Redeemer City to City, které pomohlo během posledních 10 let založit přes 250 místních církví v různých světových metropolích.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2023
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace