Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay

Pět jazyků omluvy (pevná vazba)

Pět jazyků omluvy (pevná vazba)
Pět jazyků omluvy (pevná vazba) Pět jazyků omluvy (pevná vazba) Pět jazyků omluvy (pevná vazba)
Vydavatel: Návrat domů
Autor: Gary Chapman, Jennifer Thomasová
EAN: 9788072554591
ISBN: 978-80-7255-459-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 369 Kč 359 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali. Protože však dokonalý není, bez omluv se neobejdeme. Slovo omluva však neznamená pro každého totéž. To je dáno tím, že hovoříme různými "jazyky" omluvy. Domníváme se, že pokud nezůstaneme u zběžného "promiň" a naučíme se účinně omlouvat, může to pomoci znovu rozdmýchat lásku, kterou uhasila bolest. Věříme, že když se všichni naučíme omlouvat – a porozumíme jazykům omluvy jeden druhého –, budeme moci namísto otřepaných omluv dosadit upřímnost, důvěru a radost.

Omluva je jedna z nejtěžších věcí v mezilidských vztazích. Má ale velkou moc. Může zachránit situaci, vztah, manželství nebo pověst. A naopak. Tam, kde někdo omluvu právem očekával, ale nedočkal se, může dojít ke zbytečnému odcizení a ochladnutí vztahů. Co když ale druhý omluvu nepřijme? Jak se máme správně omluvit? A co když omluva pro každého z nás znamená něco jiného? Odpovědi najdete právě v této knize.
 
Kniha Pět jazyků omluvy vám pomůže překonat mnohá nedorozumění ve vztazích i komunikaci a třeba i napravit to, co se už zdálo úplně ztracené.
 
Již vyšlo jako Pět jazyků omluvy a Když promiň nestačí.
 
168 stran, pevná vazba

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2023
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace