Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané
Jak porozumět emocím
290 Kč 285 Kč
Survival
380 Kč 375 Kč
Jonáš
249 Kč 239 Kč

Maximální mužství

Maximální mužství
Maximální mužství
Autor: Edwin Louis Cole
EAN:
ISBN: 80-85891-00-X
Dostupnost: Na skladě
Cena: 185 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Antikvariátní kousek. Téměř nedotčeno, lehce nažloutlé stránky.

Maximální mužství vyšlo v roce 1994, v roce 2016 bylo znovu vydáno pod názvem Být opravdovým mužem. Oba tituly jsou téměř či zcela rozebrané.

Představuje návrat do dnů, kdy muži spolu mluvili „tváří v tvář“ do dnů mužských ctností, ušlechtilosti a respektu k ženám a dětem, které pramenily z pochopení, že „být dospělý muž“ je zodpovědnost. Je to kniha, která nám umožňuje odhalit v našich životech maximální potenciál – žít na maximum mužnosti. Je to kniha jakou jsme už dávno potřebovali.

"Amerika utratila nesčíslné miliony dolarů ve snaze zabránit kriminalitě mládeže. ... Pro ženy máme spousty knih, hojnost seminářů a ostatních věcí, které jim pomáhají naučit se být dobrými ženami. Tohle všechno děláme a potom své ženy a děti pošleme zpět do domovů, kde jsou nezměnění muži. Muži, které nikdo nevyučoval, muži, kteří více než často stvořili problémy svých manželek a především dětí. Ženy a děti jsou pak znovu tam, kde začaly."

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Biblica (antikvariátní)
1 950 Kč 1 650 Kč
Boží wifina
230 Kč
Veršovánky
185 Kč
Kauza Kristus
265 Kč
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2023
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace