Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

Maximální mužství

Maximální mužství
Maximální mužství
Autor: Edwin Louis Cole
EAN:
ISBN: 80-85891-00-X
Dostupnost: rozebráno
Cena: 185 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Antikvariátní kousek. Téměř nedotčeno, lehce nažloutlé stránky.

Maximální mužství vyšlo v roce 1994, v roce 2016 bylo znovu vydáno pod názvem Být opravdovým mužem. Oba tituly jsou téměř či zcela rozebrané.

Představuje návrat do dnů, kdy muži spolu mluvili „tváří v tvář“ do dnů mužských ctností, ušlechtilosti a respektu k ženám a dětem, které pramenily z pochopení, že „být dospělý muž“ je zodpovědnost. Je to kniha, která nám umožňuje odhalit v našich životech maximální potenciál – žít na maximum mužnosti. Je to kniha jakou jsme už dávno potřebovali.

"Amerika utratila nesčíslné miliony dolarů ve snaze zabránit kriminalitě mládeže. ... Pro ženy máme spousty knih, hojnost seminářů a ostatních věcí, které jim pomáhají naučit se být dobrými ženami. Tohle všechno děláme a potom své ženy a děti pošleme zpět do domovů, kde jsou nezměnění muži. Muži, které nikdo nevyučoval, muži, kteří více než často stvořili problémy svých manželek a především dětí. Ženy a děti jsou pak znovu tam, kde začaly."

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace