Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay

Krvavý měsíc na obzoru

Krvavý měsíc na obzoru
Autor: Pete Grieg, Dave Roberts
EAN:
Dostupnost: Na skladě
Cena: 195 Kč 185 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Kniha Krvavý měsíc na oboru popisuje příběh vzniku mezinárodního a mezidenominačního modlitebního hnutí 24/7. To začalo v roce 1999 a od té doby vznikají na rozmanitých místech naší planety modlitební místnosti, počínaje středověkou anglickou katedrálou, přes punkový festival v Německu až po slumy v Dílí. V těchto kreativně připravených místnostech se obyčejní lidé střídají v hodinových až dvouhodinových intervalech v modlitbách a po určitou dobu tak vytvářejí jejich nepřetržitý řetěz. V České republice běží tento řetěz šestým rokem. Novodobé hnutí nepřetržitých modliteb je bezprostředně inspirováno hnutím Moravských bratrů, kteří se pod vedením hraběte Zinzendorfa modlili nepřetržitě neuvěřitelných sto let.

Kniha Krvavý měsíc na obzoru přináší pozoruhodný a upřímný popis všech nesnází, vytrvalého úsilí, průkopnické misijní práce a řady zázračně zodpovězených modliteb. Když obyčejní lidé zaslechnou šepot všemocného Boha a jdou za ním, nic není nemožné.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2022
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace