Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay

Biblické poradenství

Biblické poradenství
Biblické poradenství
Vydavatel: Didasko
Autor: John MacArthur
EAN: 9788087587461
ISBN: 978-80-8758-746-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 395 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Kniha představuje biblické poradenství, což je vlastně systematizovaná biblická pravda, která k řešení problémů jednotlivců přivádí živého Boha. Zakládá se na třech přesvědčeních, že:
 
Křesťané by lidem s problémy měli radit na základě Božího slova
poradenství je základní součástí služby místní církve
boží lid by měl být vyškolen k tomu, aby zvládnul úspěšně biblicky radit
Dr. John MacArthur v tandemu s Dr. Waynem Mackem a dalšími kolegy sestavili knihu pro každého, kdo patří k Božímu lidu – pro pastýře, starší i laiky. Nejprve pátrají po historii biblického poradenství od biblických časů dodnes a poté se zabývají následujícími tématy:
 
Písmo a biblické poradenství
Poradenství a lidská hříšnost
Práce Ducha svatého a biblické poradenství
Jak dodat odvahy těm, kterým radíme
Obdarování Duchem a biblické poradenství
Kázání a biblické poradenství
 
Dr. John MacArthur je hlavním kazatelem v Grace Community Church v Sun Valley v Kalifornii. Rozhodl se vydat po stopách svého otce Dr. Jacka MacArthura a představuje již pátou kazatelskou generaci v rodině. Je také předsedou The Master’s College and Seminary a můžete si jej denně naladit na americké celonárodní radiostanici „Grace to You“. Napsal a editoval mnoho knih, z nichž česky dosud vyšly Naše dostatečnost v Kristu, Víra, která jedná, nebo Komentář ke Starému a Novému zákonu.
 
Dr. Wayne A. Mack je profesorem biblického poradenství na The Master’s College v Santa Clarita v Kalifornii. Vzdělání v oblasti poradenství, psychologie, teologie a církevní historie získal na Wheaton College, Filadelfském semináři a Westminsterském teologickém semináři. Mezi četné knihy, které napsal, patří: Strenghtening Your Marriage, Your Family God’s Way a How to Pray Effectively.
 
364 stran
 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2022
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace