Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay

Byl jsem muslimem

Byl jsem muslimem
Vydavatel: Karmelitánské nakladatelství
Autor: Naeem Fazal
EAN: 9788071958741
ISBN: 978-80-7195-874-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 259 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Naeem byl zbožný pákistánský muslim, jemuž se Kristus zjevil tak, že se tomu nemohl vzepřít. Osobně, bezprostředně, silně. Jeho příběh je navzdory veškerému neporozumění, které jeho obrácení ke křesťanství vyvolalo mezi jeho nejbližšími, příběhem naděje. Naděje v to, že se nepřátelé stanou přáteli a uvědomí si, že jsou bratři.

„Miluji muslimy. Líbí se mi jejich pohostinnost, kultura a ryzost. Rmoutí mě, že následování Ježíše vytváří mezi mnou a lidmi, k nimž mám velmi blízko, nepřekonatelný odstup. Přeji si, abych jim mohl říct, že to, že jsem byl muslimem, ze mě v žádném případě nedělá jejich odpůrce. Prostě jsem se setkal s Ježíšem a nemohu se ho zříct.“ (autor)

„Čekala jsem, že se budu prokousávat vysvětlováním rozdílů mezi islámem a křesťanstvím, ale dostala jsem netradiční svědectví, zajímavé exkurzy do nedávné historie, nějaké ty náboženské reálie a k tomu evangelizační příručku včetně duchovního boje." (čtenářka)

176 stran

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2022
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace