Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

Báječný Bůh

Báječný Bůh
Báječný Bůh Báječný Bůh
Autor: Louie Giglio
EAN: 9788090673052
ISBN: 978-80-906730--2
Dostupnost: Na skladě
Cena: 300 Kč 295 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Pokračování knihy Úžasný Bůh. 100 krátkých, ale informacemi nabišených povídání o Bohu a o vědě, ale také o vesmíru, přírodě, lidech a o Božím stvoření vůbec. To vše vždy elegantně propojeno s duchovní pravdou, myšlenkou, biblickým veršem a krátkou modlitbou.

Vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale i pro jejich rodiče. Každý si něco najde. Kniha je vhodná k večernímu či rannímu přemýšeni o tom, co všechno pro nás Pán Bůh stvořil, co všechno v jěho stvoření můžeme vidět, jak úžasný je, jak veliký a nedosažitelný, který ale to vše stvořil pro nás, obyčejné lidi, které přes jejich obyčejnost a malost velmi miluje.

Využitelné i jako inspirace pro nedělní besídky a školy, na tábory a možná i jako dárek pro nevěřící kamarády.

Veselé, barevné ilustrace, pevná vazba, 205 stran

Hodnocení: šest hvězdiček z pěti

Na celém světě by se nenašel lepší vynálezce než Bůh. Právě on odstartoval čas, vypustil světlo a povolal svým slovem k životu úplně všechno – od těch největších hvězd na obloze až po ty nejmenší hvězdice v oceánech. Pán Bůh je opravdu mocný a cílevědomý stvořitel, se kterým se nikdo nemůže srovnávat, a přitom se s ním můžeme setkat a povídat si s ním.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace