Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay

Autobus na konečnou

Autobus na konečnou
Vydavatel: Křesťanský život
Autor: Veronika Kmetová
EAN: 9788071122098
ISBN: 978-80-7112-209-8
Dostupnost: Na skladě
Cena: 249 Kč 237 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Ačkoli se kniha Autobus na konečnou tváří jako kniha pro děti (doporučený věk 10 - 100), je svým pojetím i způsobem psaní vhodná spíše pro čtenáře dorostového až mládežnického věku. S chutí si ji přečte ale i nejeden dospělý.

S chutí hlavně proto, že se kniha hezky čte. Příběh (vlastně dva příběhy) má spád, je z obyčejného prostředí malého českého městačka, ve kterém se čtenář postupně setkává s hlavními postavami, jejich kamarády, přáteli, životy, ale také mnohými problémy, kterými jednotlivé postavy procházejí. A protože těch potíží se na necelých 300 stranách nahromadilo rozhodně víc než dost, je to možná jeden z důvodů, proč je kniha vhodná spíš pro vyspělejší čtenáře. Řeší se zde workoholismus, osamělost, lhaní, šikana, alkoholismus, různé strachy a obavy, výchovné zdary a nezdary učitelů ve škole, ale také vztahy, manželství, předčasné porody aj. Ano, většinu z toho lze díky víře některých postav a uvěření dalších zdárně vyřešit, takže kniiha nepůsobí nijak smutně, naopak je vlastně velmi pozitivní, ale desetiletí čtenáři by něco takového neocenily. Místy kniha připomíná oblíbené knihy manželů Dolejších.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2023
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace