Odběr novinek
U nás můžete využít platební bránu GoPay
Poslední přidané

Do pátku bude vaše dítě jiné

Do pátku bude vaše dítě jiné
Vydavatel: Návrat domů
Autor: Kevin Leman
EAN: 9788072552191
ISBN: 978-80-7255-219-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 285 Kč 280 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Nevěříte, že do pátku bude vaše dítě jiné? Další kniha v poslední době hojně vydávaného autora nese poměrně provokativní název. Pokud vás ale neodradí, zjistíte pár zajímavých věcí, které by se vám mohly při vašich výchovných snahách hodit. A nejen to, principy, které autor představuje a které nejsou nijak náročné, jen je potřeba je dodržovat, nebudou zabírat jen na vaše děti, ale můžete je využít i v práci a v životě obecně. Důležité je, abyste změnili především sebe, pak můžete měnit své děti i podřízené, a důležité je, abyste se do toho pustili ještě dnes. Strategie doktora Lemana, jak ze svých dětí vychovat zodpovědné, charakterní bytosti, které se k vám (i k další lidem) budou chovat uctivě a i když s vámi nebudou ve všem souhlasit a i když budou někdy zlobit, nejdůležitější pro ně bude vztah s vámi, jsou jednoduché:

 

1) Ať děti učí život; 2) Naučte se reagovat uvážlivě; 3) B není možné, dokud není hotovo A.
Nejdůležitější ze všeho je důslednost v činech, nikoli ve slovech.

Pokud se pustíte do četby knihy, budete se dobře bavit. Nejen při její četbě, ale také později při aplikaci jejích postupů do vaší výchovy. A pokud vás zajímá, jak také řešit konkrétní problémy, nabízí kniha Upřímné rady a odvážné návrhy pro 100 nejožehavějších výchovných situací.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky pátek, výchova, Leman
Doporučené
Úsvit.cz - křesťanské knihkupectví © 2024
Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našeho knihkupectví s tím souhlasíte. Další informace